חנות טכנולוגיות למידה


עזרים לטכנולוגיות למידה

אזל מהמלאי

לוח עזר גרפי דיגיטלי לשיעור זום (ZOOM) ולמידה מרחוק דגם 604 - 7 אינצ'

לוח כתיבה גרפי עם משטח כתיבה 7 אינצ' (גודל כללי 18.1/14.3 ס"מ) עם 4 כפתורי קיצורי דרך הניתנים לשינוי, מתחבר למחשב באמצעות TypeC ובעל עט אלחוטית המאפשר סימולציה למורה/מדריך להשתמש כמו לוח כתיבה בכיתה בתוכנות כמו ZOOM ותוכנות למידה כמו Google Meet או Microsoft Teams והצגה מרחוקת.

 

420315

אזל מהמלאי

לוח עזר גרפי רחב דיגיטלי לשיעור זום (ZOOM) ולמידה מרחוק דגם 1060 - 11.5 אינצ'

לוח כתיבה גרפי רחב עם משטח כתיבה 11.5 אינצ' (גודל כללי 35.8/24 ס"מ) עם 8 כפתורי קיצורי דרך הניתנים לשינוי, מתחבר למחשב באמצעות TypeC ובעל עט אלחוטית המאפשר סימולציה למורה/מדריך להשתמש כמו לוח כתיבה בכיתה בתוכנות כמו ZOOM ותוכנות למידה כמו Google Meet או Microsoft Teams והצגה מרחוקת.

 

590490

VR kits

VRkit based on Smartphones ערכת מדומה מבוססת משקפי מציאות מדומה וסמארטפונים

ערכת למידה המובססת ערכות מציאות מדומה VR ניידות המתאים ליישום במרכזי למידה, מרכזי הדרכה, בתי ספר, מוסדות אקדמיים וגופים המעוניינים ליישם את טכנולוגיית המציאות מדומה. הערכות מבוססות משקף מציאות מדומה מתקדם, סמארטפונים תואמים לעבודה במציאות מדומה. ראוטר ליצירת רשת אלחוטית פנימית, טאבלט המאפשר שליטה בחלק מהתוכנות בשאר המכשירים. כמו כן תתקין חברת פרומיקסט פורטל יעודי המאגר תכני מציאות מדומה לפי איפיון/אופי הלקוח.

VR kit based on Oculus Go ערכת משקפי מציאות מדומה מבוססת משקפי אוקולוס גו

ערכת למידה המובססת ערכות מציאות מדומה VR ע"ב משקפי אוקולוס (קווסט/Quest) והמתאים ליישום במרכזי הדרכה, מרכזי מבקרים, כנסים ואירועים וארגונים המעוניינים את טכנולוגיית המציאות מדומה. הערכות מבוססות משקף מציאות מדומה מתקדם של חברת פייסבוק מדגם אוקולוס קווסט והתואמים לעבודה במציאות מדומה מתקדמת הדורשת מרחב ו 6 צירי עבודה. כמו כן חברת פרומיקסט מפתחת תכנים יעודיים למרכזי הדרכה מרכזי מבקרים ע"ב איפיון/אופי הלקוח.

משקפי מציאות מדומה מתקדמים

משקפי מציאות מדומה HP Reverb G2 - בהתאם למלאי זמין

חברת פרומיקסט המתמחה בפתרונות מציאות מדומה משווקת את משקפי HP Reverb G2 המתקדמים והיחודיים. חברת HP בשיתוף עם חברת מייקרוסופט ו Valve מייצרת את משקפי המציאות מדומה המקצועיים והמתקדמים שיש. דמיינו משקפי VR ברזולוציית 2K Quad HD, חוויית גיימינג חלקה עם קצב רענון של 90 הרץ, 4 מצלמות מובנות ומערך שמע תלת ממדי. להצעת מחיר לארגונים או ייעוץ צרו עימנו קשר.

  

3450