מדפסת תלת ממד רב תכליתית 3 מודולים במדפסת מתקדמת אחת - מדפסת תלת ממד + מכונת CNC וחותך לייזר

חברת פרומיקסט משווקת את המדפסת המתקדמת של Sanpmaker 2.0 המאפשרת שישמו ב 3 מודולים מתקדמים להדפסת בתלת ממד, חיתוך וצריבה בלייזר ומכונת CNC.
המדפסת מגיעה עם מודולים רבים המאפשרים תפעול מתקדם ומדויק, איכות תוצרים מצויין וקלות תפעולית.

המכונה המודולרית, 3 ב 1 של Snapmaker מאפשרת לכם לבצע הדפסות תלת ממדיות, חיתוך וצריבת לייזר ועבודות CNC במכונה אחת, ביתית ועם זאת מקצועית, שמתאימה לכל צרכי התחביבים שלכם.
המכונה הינה יותר מצירוף של מכונות שונות, היא מבוססת על מודולריות כך שניתן לצרף לה ראשי עבודה, בסיסים ותוספות שהולכות ומתחדשות כל הזמן.
לדוגמא: לראשים הקיימים של ראש הדפסה, ראש לייזר וראש CNC הצטרף, לאחרונה, ראש לייזר עוצמתי בעצמת 10W שמאפשר צריבה על מתכת וחיתוך של חומרים בצורה שלא ניתן היה לבצע עם הראש הרגיל.
בנוסף ניתן להשתמש במודל מסתובב שמאפשר ביצוע עבודות על עצמים עגולים, כמו צריבה על בקבוקים בצורה מקצועית ועם זאת פשוטה.
אתם יכולים להשתמש בתוכנות שאתם כבר מכירים או להשתמש בתוכנת ה Luban, שאנו מספקים, בחינם, הכוללת את כל היכולות של מכונה זו, והכל ממקום אחד ובצורה פשוטה ופונקציונלית.
כל הרכיבים הזזים של המכונה בנויים ממתכת כאשר המנועים מחוברים לברגים חלזוניים בניגוד לרצועות הפחות מדויקות בהם משתמשים במכונות אחרות – כדי שתקבלו מכונה בדרגות דיוק גבוהות ועם זאת מתאימה לכל כיס.
בעבודה עם חומרים מסוימים, לדוגמא ABS, יש חשש מגזים שנפלטים בזמן ההדפסה, ל Snapmaker יש אפשרות למארז שבתוכה יושבת המכונה והיא מחוברת עם מטהר אוויר (פילטר) לעולם החיצוני.
המכונה מגיעה ב 3 גדלים שונים ובמגוון תצורות כדי לספק כל דרישה שכל חובב יכול לעלות על דעתו.חדשנות במדפסת אחת

מוסד אקדמי? בית ספר? אמנית או אדריכלית? לומדים תיב"מ? יוצר פרטי? הרשו לנו להציג לכם את המדפסת תלת ממד שהיא מכונת CNC חדשנית.

 
  • נשמח שתשאירו לנו פרטים בטופס משמאל. אחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם להבנת הצרכים ותיאום פגישה. תודה, צוות פרומיקסט